Praha - mesto miest
utorok, 13.06.2017
Po dlhšom čase sme so sestrou vybehli do "veľkomesta", samozrejme, že s nami cestoval aj statív a fotoaparát :-)
Braunsberg
sobota, 07.05.2017
Nákupy v Hainburgu sú pre Slovákov už rutinou, no boli ste sa pozrieť aj na výhľad na Dunaj z Braunsbergu?
CASIO BABY G
piatok, 14.04.2017
Ďalší foto-projekt za nami. Tentokrát sme fotili Rebeku Martinkovičovú - viacnásobnú juniorskú majsterku sveta a šesťnásobnú majsterku Európy v pretláčaní rukou. 
Prvý jarný deň
pondelok, 20.03.2017
Začína najkrajšie ročné obdobie - jar (teda okrem "bláznivého" apríla).
Český Krumlov - miesto, ktoré neomrzí
predĺžený víkend, 2-5 marec 2017
Ako babská partia z bývalej práce sme sa vybrali na krátky výlet k našim susedom do Čiech. Český Krumlov je turistami vyhľadávané, druhé naj-navštevovanejšie mesto v Čechách po Prahe, navštíviť toto krásne, malebné mestečko odporúčam každému. Výlet sa dá spojiť s návštevou mesta České Budejovice a Zámku Hluboká nad Vltavou (poznáte z rozprávky Pyšná princezná). Pár ukážok mesta nafotených novým sklom TAMRON SP 35mm F1.8 Di VC USD.
Ako sme vypadli z každodennej rutiny
štvrtok - sobota, 28.12.2017
Poznáte ten pocit, keď ste v práci a máte chuť byť niekde inde?  Je Vám jedno kde, či na Slovensku, alebo pri mori .. len si predstavujete ako sa prechádzate, oddychujete, popíjate kávičku, čítate obľúbenú knihu, fotografujete okolie, lyžujete ... 
S Eli nás tento pocit chytil, tak sme sa rozhodli vypadnúť z každodennej rutiny do našich obľúbených Tatier. Síce nelyžujeme, ani neobľubujeme wellness, ale užili sme si krásne mrazivé no slnečné počasie. Náš program bol: nikam sa nenáhliť, poprechádzať sa okolo a cez :-) Štrbslé Pleso, dať si chutný obed,  večer počkať  na západ slnka, ísť sa pozrieť do skanzenu v Pribiline :) zastaviť sa na kolibe U Dobrého Pastiera a v Krajinke ... Program sa nám podarilo splniť a odporúčame, každému aj nelyžiarovi aby si urobil svoj program v Tatrách :)
Šťastné a veselé Vianoce a celý nový rok 2017
sobota, 24.12.2016
Milí sledovači,
prajeme Vám krásne prežitie Vianoc v kruhu Vám najbližších a rok 2017 nech je ešte lepší ako bol tento 8-)
Predvianočné fotenie
nedeľa, 11.12.2016
Obdobie pred Vianocami tento rok akoby ubiehalo nejako rýchlejšie ako po iné roky. Sme veľmi radi, že sa nám podarilo stihnúť ešte jedno predvianočné exteriérové fotenie. 
Jesenná prechádzka s milou Rodinou v Budmerickom parku
sobota, 01.10.2016
Takto pred rokom sme sa podujali skúsiť fotiť ľudí a rodiny. Jankina rodina bola jedna z prvých rodín, ktoré sme mali možnosť fotiť, veľmi nás teší, že sme sa po roku mohli znova stretnúť, pokecať :)  a urobiť aj pár fotiek do rodinného albumu.
Krásna slnečná septembrová sobota strávená foto-výletom pri rakúskom Neziderskom jazere
sobota, 10.09.2016
Ďakujeme DajaT, že si sa podujala ísť za druhú stranu fotoaparátu (je tiež fotografka) a byť našou modelkou :) bola to veľmi príjemná spolupráca, posúďte sami.
Back to Top